Hecha

Hayal kırıklığı yaratan bir yemeğin pek çok suçlusu olabilir. Bazılarına göre çoğu zaman et ya da sebzenin lezzeti yetersizdir. Bazen suç sadece yemeği yapan kişidedir. Kimi zaman da yemek, sos ya da marine uygun değildir. Keyifsiz bir öğün, bunlardan birinin ya da hepsinin eseri olabilir. Peki ya bir gün biri size; suç ne sizde, ne pişirende, ne de yemeğin kendisinde’ derse?

Bizce ise gerçek suç doğru yemeğin yanlış bir yöntemle pişirilmesinde!

Pişirmenin en lezzetli yolu!

İspanyolcada “Mükemmel pişirilmiş!” anlamına gelen HECHA, geleneksel pişirme yönteminin, modernist ve yaratıcı bir anlayışla buluşmasını ifade ediyor. Yeteneğini doğal pişirme ve dökme demir malzemeden alan HECHA, seçkin yeme kültürüne sahip, sağlıklı ve çarpıcı tatlar arayan gurmeler ile yaşam buluyor.

Dökme demir, yüzlerce yıldır kullanılan ayrıcalıklı yemek pişirme tekniklerinden biri. Pişirme gerecini eşsiz kılan bu özel malzeme, her şeyden önce daha çabuk ısınıyor. Daha yüksek ısıyı, ürünün bütününe kusursuz bir şekilde dağıtıyor. Dökme demirde pişen hiçbir yemekte lezzet kaybı yaşanmıyor.

Et ve sebzeler hem lezzetini, hem de doğallığını koruyor. En ideal pişirme tekniğinin uzmanı HECHA, kömür ateşinin ve ızgaranın keyfini kapalı mekanlara taşıyor.

Evde, ofiste, restoranda ya da otelde… HECHA gerçek damak tadının sunulduğu her yerde, yaşamak için yiyenlere değil; yemek için yaşayanlara sesleniyor.

İşte bu nedenle dökme demirde pişen hiçbir yemekte lezzet kaybı yaşanmıyor. Et ve sebzeler hem lezzetini, hem de doğallığını koruyor. En ideal pişirme tekniğinin uzmanı HECHA, kömür ateşinin ve ızgaranın keyfini kapalı mekanlara taşıyor.

Her yerde lezzet
Hecha’nın kurucusu gerçek bir lezzet tutkunu ve birinci sınıf restoranlarda bulabildiği tüm lezzetleri mutfaklara taşımaya kararlı. Bu sebeple yemek konusundaki tanıdığı tüm kapıları çalıyor.

Günün birinde, bir kasap dükkanında, yeni bir et deneyecektir ancak bacadan çıkan bir arıza yüzünden mangal yanmaz. Dükkan’ın sahibi dökümden yapılmış bir tava çıkarır. Tavanın ağırlığı beş kilodur ve Amerika’dan Türkiye’ye dükkan sahibinin valizinde gelmiştir. Döküm tavada pişen etin mangaldakinden daha lezzetli olduğunu fark eden Bay Hecha’nın aklına muhteşem bir fikir gelir. Ailesi döküm sektöründendir ve hemen kasap arkadaşına aynı döküm tavadan bir adet üretir ve hediye eder. Amerika’dan taşımasına gerek kalmayacaktır.

Dükkan tavayı satınca
Dükkan’ın sahibi kendisine hediye gelen ürünü ilk fırsatta satar. Bay Hecha, bu duruma sitem eder fakat dükkan sahibi yüz adet daha ister. Siparişlerin altından kalkamayan ve ürünün kendini kanıtladığını gözlemleyen Bay Hecha, her Türk’ün kanında olan hesapları yapmaya başlar ve yatırıma girer. Ürününe göz alıcı sunuş şekilleri, güzel isimler arar…

Hecha doğar
Tüm dünya dillerinin, kelimelerin üzerinden geçer. İspanyolca “iyi, güzel olmuş” anlamında kullanılan “hecha” kelimesi hem fonetik olarak hem de anlam olarak ürünü en iyi niteleyen kelimedir. Ürünler, satış noktaları, müşteriler her gün katlanarak artar. Kalitesini üreticisinden ve tüketicisinden alan Hecha, Türkiye’nin ilk dökme demir mutfak eşyaları imalatçısı olarak, koşulsuz müşteri mutluluğu prensibi ile en lezzetli pişirme gereçlerinin imalatına başlar…

Yemek konusunda bildiklerinizi unutun!
Ne kadar iyi bir aşçı olduğunuzdan hiçbir şüphemiz yok. Ancak yemek konusunda tüm bildiklerinizi ve birikimlerinizi Hecha ürünleri ile denedikçe bugüne kadar yemek yapmamış olduğunuzu düşüneceksiniz.

Hecha farkı
Hecha ürünlerinin, piyasadaki diğer pişirme gereçlerinden ağır olma sebebi, malzemesi olan dökme demir. Evet, biraz ağır ama ağırlığınca lezzet var. Ancak bu sebeple Hecha ile pişen tüm yiyeceklerin lezzeti de katlanıyor.
Hecha ürünleri piyasadaki diğer pişirme gereçlerinden daha sağlıklı. Çünkü kaplama malzemesi binlerce yıldır kullanılan ve doğal camdan üretilen emaye. Hecha ile pişirdiğiniz yemeklerde sağlıkla ilgili kafanızda bir soru işareti kalmıyor çünkü kullandığınız malzemenin ne olduğu konusunda her türlü bilgiye kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Hecha ürünleri piyasadaki diğer pişirme gereçlerinden daha pahalı olabiliyor çünkü bir Hecha ürününü bir kez alırsınız. Bir kez aldıktan sonra ömür boyu paslanma ve sizi mutsuz edebilecek diğer aksaklıklara karşı garantili olan ürününüze bir sonraki nesillere aktarmak için iyi bakarsınız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Hecha’da kalite kadar önemli olan bir diğer şey ise müşteri memnuniyetidir. Hecha müşterisi bir telefonla istediği konuda her türlü bilgiye anında ulaşabileceği gibi kullandıkları ürün ile ilgili her türlü sorunu rahatlıkla dile getirebilir.

Sonuç
Sağlık, lezzet ve ilgi. Yukarıda söylediklerimizin hepsi ne kadar tamam olursa olsun bir aşçının en büyük sırrı yemeğe kattığı özen ve tutkudur. Tutkunuzu paylaşıp kendimizi bu yönde geliştirmek için her gün saatlerce çalışıyoruz. Hecha ürünü satın aldığınız zaman hizmetimizi noktalamıyoruz. Biz de sizinle beraber mutfağa giriyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: